Ecological & Digital International Partnership (EDIP)

Hogyan segít a digitalizáció a fenntarthatóságban?

Az EDIP egy innovatív vállalat, amely a digitális technológia felhasználásával törekszik a fenntarthatósági célok elérésére. Küldetésünk, hogy fejlődő világunk számára átlátható és hatékony megoldásokat kínáljunk a környezeti kihívásokra. Az EDIP célja, hogy elősegítse a vállalatok zöldítési hatékonyságát a zöld és társadalmi szerepvállalási projekteken keresztül, amely lehetővé teszi a biodiverzitás megőrzését a karbon kibocsátás 

csökkentését, és a társadalmi szerepvállalás helyi felhasználását.

Digitális platformok,
digitális zöld érték

Világunkban a legnagyobb értékállóságot a természeten keresztül tudjuk biztosítani. Jelenleg ez sérülést szenved ezért az elkövetkezendő években, évtizedekben óriási hangsúlyt kell fektetni a kormányoknak és szervezeteknek a természet regenerálása.

Az EDIP feladata, hogy minél több vállalkozást ösztönözzön arra, hogy a termékei vagy szolgáltatása után, zöldítési programba vegyen részt. Az EDIP megbízza a GWM alapítványt, hogy zöld projekteket hozzon létre, a vállalkozások számára a termékeik,vagy szolgáltatásuk után keletkezett karbon lábnyom semlegesítésére.

Az EDIP a digitalizáció által olyan nyomon követhetőséget biztosít a vállalkozások és a GWC tulajdonosok számára, mely nagyban előmozdítja a zöld projektek megvalósítását szerte a világban.


Míg jelen világunkban a tendencia abba az irányba mutat, hogy emberek és családok veszítik el a munkájukat,megélhetésüket és egyre több munkahely válik a mesterséges intelligencia és a digitalizáció áldozatává, addig ez a vállalkozási forma a digitalizáció segítségével és a nagy mennyiségű zöld projekt létrehozásával nagyban segíti a munkahelyteremtést.

Az EDIP elkötelezett a globális környezetvédelmi célok mellett, mint például a faültetés és a biodiverzitás megőrzése. Minden együttműködésünk a zöld jövő megteremtéséhez nyit kapukat. Az EDIP a legmodernebb digitális technológiák segítségével segíti a projektek átláthatóságát és nyomon követhetőségét. Ez lehetővé teszi a megbízható és ellenőrizhető fenntarthatósági megoldásokat.

A “Természet Internetje” fogalom bevezetésével és használatával a Green Connect Program összeköti az EDIP és a faültetések segítségével a vállalkozásokat, a zöld projektekkel és a vásárlókkal, így közösen tudunk felelősséget vállalni a jövőért.

Fenntarthatósági célok

A cég egy olyan digitális platformot üzemeltet, amely lehetővé teszi a vállalatok és vállalkozások számára, hogy biztosítsa a fenntarthatósági programokhoz, való kapcsolódás lehetőségét a GWC kreditek segítségével. A partnereink számára egyedi, mérhető és hatékony formában lehetőséget kínálunk, hogy termékeik eladása után, zöld projektet támogassanak, mely segíti a cég ESG modelljét. A támogatás azaz a zöld projektek digitalizációjának segítségével, azaz a GWC zöld kreditek a vásárlók tulajdonba kerülésével, támogathatják vásárlóikat, hogy visszatérő partnerei legyenek a vállalkozásnak.

Green Connect programfelépítése maximálisan megfelel az ESG keretrendszernek, sőt bizonyos szempontból, túl is teljesíti a követelményeket, hiszen nem csak a saját működésében tartja be és határozza meg ezeket az elveket, hanem a működése által a partnereit is arra ösztönzi, illetve kifejezetten biztosítja számukra az ESG keretrendszernek való megfelelőséget.

A projekt nem csak a vállalatoknak és üzleti partnereknek segítés biztosítja az ESG keretrendszer betartását, hanem a saját építőanyag rendszerével az SNA-Systemmel, a magánszemélyek is részt vesznek az ESG keretrendszer betartásában A projekt mindhárom szinten, Környezeti, Társadalmi és Irányítási szinteken is, sajátos módszert dolgozott ki a H-H-H programjával, mely nem hétköznapi, megszokott rendszereket alkalmazza, hanem egy új megközelítésből ad válaszokat és megoldásokat a környezeti, társadalmi és irányítási rendszerekre.

Partnerek &
együttműködések

Az EDIP a Green Connect program segítségével,olyan kiterjedt vállalkozói, civil szervezeti és magánszemélyek közötti hálót épít a természet regenerálásra, amely egyedi módon segíti a világon, a társadalom és a vállalkozások közötti együttműködést a “Természet Internetjén” keresztül. Ebből az együttműködésből profitál a befektető a kereskedő, gyártó, szolgáltató, az emberek és a közösségek egyaránt.

Mitől egyedi, mitől válságálló, mitől értékteremtő és mitől hosszútávú? Az EDIP a Green Connect programon keresztül, folyamatosan dolgozik az új együttműködések kialakításán, az állami és nemzetközi szervezetekkel történő kapcsolatépítésen, amely további lehetőségeket teremt a fenntarthatóság terén.

Az EDIP hisz abban, hogy a közösség ereje kulcsfontosságú a fenntarthatóság elérésében. Olyan projekteket valósítunk meg amelyek nemcsak a természetet védik, hanem a közösségeket is megerősítik, segítve, hogy a vállalkozások, munkavállalók és vásárlók között, ne szakadék, hanem együttműködés alakuljon ki a természet regenerálásán keresztül.

Az EDIP viszonyulása a környezet és természetvédelemhez

Az EDIP feladata, hogy minél több vállalkozást ösztönözzön arra, hogy a termékei vagy szolgáltatása után zöldítési programban vegyen részt, ezáltal megbízva a GWM Alapítványt, hogy fát ültessen a termékeik vagy szolgáltatásuk után keletkezett karbonlábnyom semlegesítésére. Az EDIP feladata, hogy kidolgozza és finanszírozza a digitális rendszer létrehozását és kiépítését a természet regenerálása és az utánkövetése érdekében, hogy a minél nagyobb bizalom kiépítésével minél több vállalkozás vegye igénybe a GREEN CONNECT Program által kínált lehetőségeket.

Az EDIP-nek fontos szerepe van abban, hogy kormányzati szereplőkkel és a nemzetközi szereplőkkel összefogva szerepet vállaljon a környezetvédelemben és a környezetvédelmi projektek és szabályok kidolgozásában. Az EDIP feladata segíteni a Globális Zöld Pénz (GWC) létrehozását, a hozzátartozó pénzügyi platform működésének biztosítását. Az EDIP feladata olyan pénzügyi támogatások felkutatása, megszerzése, melyek a globális zöld projekteket segítik.

Kapcsolódás más
projektekhez

Az EDIP dolgozik azon a GWM alapítvánnyal karöltve, hogy a digitalizáció és a nyomon követés, illetve a transzparencia révén kidolgozza a karbon kredit rendszerhez való csatlakozást és ezt is felhasználja a természet regenerálásban és az értékteremtésben.

A karbon kredit rendszerben való részvétel ennek a rendszernek a feltételeivel, kifejezetten biztosíték arra, hogy a befolyó összegek tényleg a megfelelő helyre kerülnek, és nem érdekcsoportok közötti pénzmozgást, és meggazdagodást szolgálják. A GWC kreditek révén a támogatások és hozzájárulások nyílt módon követhetők, így partnereink biztosak lehetnek abban, hogy hozzájárulásaik valódi hatást gyakorolnak a környezetre és a helyi társadalmakra.

Legyél Te is egy
zöld partnerhálózat része!

Vegye fel velünk a
kapcsolatot!

Vagy kérjen visszahívást tőlünk pár adat megadásával!

Hiszünk benne, hogy minden párbeszéd lehetőséget teremt. Lehet ez egy egyszerű kérdés, egy közös gondolat, vagy egy első lépés egy hosszabb együttműködés felé. Ha fontos a természet, az értékteremtés és a jövő formálása, jó helyen jár.
Írjon nekünk, és kezdjünk el együtt gondolkodni — mert a valódi változás mindig kapcsolatokból születik.

Kapcsolódjunk a közös sikerek érdekében

Terület tulajdonos.svg

Rendelkezel területtel?

GWM.svg

Szeretnél részese lenne Zöld Projekteknek?

GWC.svg

Jutalmaznád a vásárlóidat faültetéssel?

Zöldítősvg

Nagyobb szetepet szeretnél vállalni a zöldítésben?

SNA.svg

Szeretnél természetes anyagokból építkezni

ACERS.svg

Te is részese lennél a környezetedben élő közösségek fejlődésének?

Generáció+ program.svg

Szívesen fejlődnél együtt a gyermekeddel?

EDIP.svg

Szeretnéd kiváltani a Zöld adódat transzparens zöld projektekkel

Hírlevél extrákkal

Íratkozzon fel a híreinkre.